Gladiator Race Arena aneb Překonej sám sebe

Gladiator Race, foto: Miroslav Kuběna

Ručkování, běhání, přelézání, shybování a mnoho dalšího vás čeká v novodobé gladiátorské aréně. Poté, co bylo zrušeno hned několik závodů od Gladiator Race, se tato společnost nenechala zastavit a vytvořila arénu. Aréna prověří nejen každý sval vašeho těla, ale i rovnováhu, vytrvalost a vaši psychickou odolnost.

Do arény si můžete zaplatit dvouhodinový a nebo celodenní vstup. Aréna je vhodná jak „na blbnutí“ a zkoušení různých překážek, tak i k profesionálnímu tréninku. Nachází se v lesích Hradce Králové. V blízkosti je rybník s možností koupání a kemp.

Gladiator race

V aréně se konají závody COMEBACK, které mají nastartovat přerušenou sérii závodů TRIUMPHALIS, což je dvanáct překážkových závodů pořádaných po celé České republice. Závod zahrnuje běh a překonávání překážek, které jsou velmi rozmanité a prověří vás po všech stránkách. Momentálně je trasa dlouhá 4 km, ale postupně se prodlouží na 6 km a nakonec na 8 km.

V ceně závodů Comeback je zahrnutý i volný vstup do arény. Závod je skvělým způsobem, jak se dostat zpátky do závodní formy a nálady. Nováčkům a nově zrozeným běžcům nabízí příležitost, aby se připravili na drsnější závody.

Můžeme vyhrávat nad ostatními. Největší výzva však je překonat sami sebe.

Napište odpověď